|
☰ Links
|
|
| ID | 72185 |
|---|---|
| Name | Suzuna Sawarabi |
| Other Names | 早蕨 すずな (さわらび すずな) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 157cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzuna Sawarabi
Profil
Anime girl Suzuna Sawarabi is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Orange hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
| Gamecrazy joined |

Facebook 
Natsuiro Recipe
magefortune rated