Nemu Morino is a character from Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!! featuring hüfte oder länger lila hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72243 |
|---|---|
| Name | Nemu Morino |
| Other Names | 杜野 寝夢 (もりの ねむ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | hime cut, boots, tights, hat, shapeshifter, hairclip |
| Persönlichkeit | |
| Height | 161cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nemu Morino
Profil
Nemu Morino is a character from Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Zettai Seifuku ☆ Gakuen Kessha Panyanyanda!!