|
☰ Links
|
|
| ID | 73388 |
|---|---|
| Name | Angelica Kamira Erland |
| Other Names | アンジェリカ・カミラ・エルラント |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | necklace, whip, eyepatch, hat, thigh-high boots, midriff |
| Persönlichkeit | |
| Height | 160cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Angelica Kamira Erland
Profil
Anime girl Angelica Kamira Erland is a character from Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Orange eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Orange | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ulhcsd24 joined |
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~