|
☰ Links
|
|
| ID | 74457 |
|---|---|
| Name | Riria Kiritani |
| Other Names | 桐谷 梨々愛, きりたに りりあ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | hairclip, horns, chibi, succubus, wings, school uniform, stockings |
| Persönlichkeit | |
| Race | Succubus |
| Birthday | April 10 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 156cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riria Kiritani
Profil
Anime girl Riria Kiritani is a character from Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Pink hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Vrgoods joined |
| RobertsEEE joined |
125 
Facebook 
Boku to Koi Suru Ponkotsu Akuma