One of the notable characters from Bakunyuu Onna Sousakan, Miho Shingyoji is recognized for brustlänge blond / gelb hair and braun eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74523 |
|---|---|
| Name | Miho Shingyoji |
| Other Names | 真行寺 ミホ (しんぎょうじ みほ) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Bakunyuu Onna Sousakan |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | curly hair, jumpsuit, cheek curls |
| Persönlichkeit | |
| Height | 172cm |
| Weight | 64kg |
| Waist | 67cm |
| Hip | 98cm |
| Bust | 210cm |
Menü
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miho Shingyoji
Profil
Miho Shingyoji is a character from Bakunyuu Onna Sousakan.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Blond / Gelb hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
48
18
Facebook 
Bakunyuu Onna Sousakan