|
☰ Links
|
|
| ID | 74729 |
|---|---|
| Name | Iris Calvados |
| Other Names | イリス・カルバドス |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yuka Nishiguchi, 西口 有香, にしぐち ゆか |
| Tags | hat, one eye showing, necklace, dress, cross, priestess |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 98cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iris Calvados
Profil
Anime girl Iris Calvados is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Lila hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
10
61
72
Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!