|
☰ Links
|
|
| ID | 74732 |
|---|---|
| Name | Mio |
| Other Names | 澪 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | ninja, armor, shuriken, scarf, one eye showing |
| Persönlichkeit | |
| Height | 142cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 75cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mio
Profil
Anime girl Mio is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grau eyes and Blau hair that is Kurz length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Kurz | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
1
Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!
SKyongmania faved