|
☰ Links
|
|
| ID | 75599 |
|---|---|
| Name | Fujino Takamine |
| Other Names | 高峰 藤乃 (たかみね ふじの) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, bow |
| Persönlichkeit | |
| Height | 181cm |
| Weight | 62kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 96cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fujino Takamine
Profil
Anime girl Fujino Takamine is a character from Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Schwarz hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Koushinchou Shoujo ~XL na Kanojo wa H na Nayami de Ippai!
SK071 rated