Noeri Nakae is a unsortiert character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ known for zur taille pink hair and lila eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 760 |
|---|---|
| Name | Noeri Nakae |
| Other Names | 中江 乃絵里(なかえ のえり) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | vest, hair intakes, hair tube, school uniform, bow |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 77cm |
| Role | Imouto |
Menü
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Noeri Nakae
Profil
Noeri Nakae is a character from Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Pink hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Devote 2 ~ Ikenai Houkago ~