|
☰ Links
|
|
| ID | 76529 |
|---|---|
| Name | Kazusa Enishi |
| Other Names | 縁 かづさ, えにし かづさ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Lovedori Halation |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | school uniform, knee highs, armband, glasses |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 116cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazusa Enishi
Profil
Anime girl Kazusa Enishi is a character from Lovedori Halation.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau / Grün eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau / Grün | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
3
10
13
53
Facebook 
Lovedori Halation
Natsumimi rated