Anime girl Suu Aoi is a erwachsen with zur taille length blond / gelb hair and blau eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 76996 |
|---|---|
| Name | Suu Aoi |
| Other Names | 碧衣 愁, あおい すう |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Floral Flowlove |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Ai Shimizu, 清水愛, しみず あい |
| Tags | braid, stockings |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suu Aoi
Profil
Anime girl Suu Aoi is a character from Floral Flowlove.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Floral Flowlove