|
☰ Links
|
|
| ID | 77002 |
|---|---|
| Name | Honami Sakurai |
| Other Names | 桜井 穂波(さくらい ほなみ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | school uniform, side ponytail, hair ribbon, ahoge, bow |
| Persönlichkeit | |
| Height | 149cm |
| Weight | 41kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Honami Sakurai
Profil
Anime girl Honami Sakurai is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Grün hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou