|
☰ Links
|
|
| ID | 77003 |
|---|---|
| Name | Akane Sumitani |
| Other Names | 純谷 茜 (すみたに あかね) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | school uniform, stockings, hairclip, hair ribbon, bow |
| Persönlichkeit | |
| Height | 156cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane Sumitani
Profil
Anime girl Akane Sumitani is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Braun hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou
Showofreader rated