|
☰ Links
|
|
| ID | 83184 |
|---|---|
| Name | Princess Cream |
| Other Names | くりぃむ姫 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 152cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 82cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Princess Cream
Profil
Anime girl Princess Cream is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-