|
☰ Links
|
|
| ID | 83188 |
|---|---|
| Name | Princess Yulia |
| Other Names | ユリア姫 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Princess Yulia
Profil
Anime girl Princess Yulia is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |
52
33
Facebook 
Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-