|
☰ Links
|
|
| ID | 83448 |
|---|---|
| Name | Rene Crestia Guran |
| Other Names | レーネ・クレスティア・グラン=グローザ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | dress, princess, opera gloves, tiara |
| Persönlichkeit | |
| Height | 155cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rene Crestia Guran
Profil
Anime girl Rene Crestia Guran is a character from Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
52
33
Facebook 
Princess Collection ~Utsukushiki Kyonyuu Hime to Jinrui Saikyou no Otoko~