One of the notable characters from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen, Tsubasa Kimizuka is recognized for kurz blau hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84589 |
|---|---|
| Name | Tsubasa Kimizuka |
| Other Names | 君塚 翼 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kahoru Sasajima, 笹島かほる, ささじま かほる |
| Tags | school uniform, crossdresser, tie |
| Persönlichkeit | |
| Height | 173cm |
| Bust | 121cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubasa Kimizuka
Profil
Tsubasa Kimizuka is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Kurz length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Kurz | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
3
66
14
53
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen