One of the notable characters from Kahogo de Ecchi na Boku no Ane, Niina is recognized for schulterlang blau hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85533 |
|---|---|
| Name | Niina |
| Other Names | 二依那(にいな) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Kahogo de Ecchi na Boku no Ane |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 171cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Niina
Profil
Niina is a character from Kahogo de Ecchi na Boku no Ane.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blau hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kahogo de Ecchi na Boku no Ane