One of the notable characters from Kahogo de Ecchi na Boku no Ane, Shio is recognized for brustlänge blond / gelb hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85536 |
|---|---|
| Name | Shio |
| Other Names | 詩桜(しお) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Kahogo de Ecchi na Boku no Ane |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shio
Profil
Shio is a character from Kahogo de Ecchi na Boku no Ane.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|

Facebook 
Kahogo de Ecchi na Boku no Ane
SKyongmania faved