One of the notable characters from Unionism Quartet, Celene Fieldes Mitsumine is recognized for hüfte oder länger blau hair and blau eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88613 |
|---|---|
| Name | Celene Fieldes Mitsumine |
| Other Names | セレーネ (セレーネ・フィエルデス・三峰) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Unionism Quartet |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | glasses |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | November 12 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Celene Fieldes Mitsumine
Profil
Celene Fieldes Mitsumine is a character from Unionism Quartet.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |
3
67
62
73
Facebook 
Unionism Quartet