|
☰ Links
|
|
| ID | 88712 |
|---|---|
| Name | Ajura |
| Other Names | アジュラ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Tsukasa Kotobuki, 琴吹司, ことぶき つかさ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 170cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 101cm |
| Cup Size | I |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ajura
Profil
Anime girl Ajura is a character from Kyonyuu Fantasy 3.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Grün hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Fantasy (Series) (2009)
Kyonyuu Fantasy 3 (2015)
Kyonyuu Fantasy 3 if (2017)
Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- (2018)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
3
15
64
78
Facebook 
SilverWolfKing rated