☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 88716 |
|---|---|
| Name | Iori Himekawa |
| Other Names | 姫川 伊織 (ひめかわ いおり) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Nee-san no Kareshi ~Akogare no Nee-san ga Shin'yuu to Tsukiai Hajimemashita~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 164cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iori Himekawa
Profil
Anime girl Iori Himekawa is a character from Nee-san no Kareshi ~Akogare no Nee-san ga Shin'yuu to Tsukiai Hajimemashita~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina rated My Hero Academia ★★★★★
|
| SuikaRobina joined |

Facebook 

Nee-san no Kareshi ~Akogare no Nee-san ga Shin'yuu to Tsukiai Hajimemashita~
SuikaRobina rated