|
☰ Links
|
|
| ID | 90107 |
|---|---|
| Name | Artemis |
| Other Names | アルテミス |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | gradient hair |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 103cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Height | 160cm |
| Cup Size | J |
Menü
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Artemis
Profil
Anime girl Artemis is a character from Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai-.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Grün eyes and Grün hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Grün | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
29
73
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
SKyongmania faved