|
☰ Links
|
|
| ID | 91644 |
|---|---|
| Name | Tomoka Hinasawa |
| Other Names | 緋奈沢 智花(ひなさわ ともか) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Hinasawa Tomoka no Zettai Joousei |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 77cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoka Hinasawa
Profil
Anime girl Tomoka Hinasawa is a character from Hinasawa Tomoka no Zettai Joousei.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|

Facebook 
Hinasawa Tomoka no Zettai Joousei
SKyongmania faved