Rydia Arsenal is a unsortiert character from Majokko a la Mode known for hüfte oder länger schwarz hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 918 |
|---|---|
| Name | Rydia Arsenal |
| Other Names | リディア・アーセナル |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Junko Nakata, 中田順子, なかた じゅんこ |
| Tags | witch, pet, hat, stockings, hair tube, hair ribbon |
| Persönlichkeit | |
| Height | 154cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rydia Arsenal
Profil
Rydia Arsenal is a character from Majokko a la Mode.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Majokko a la Mode