|
☰ Links
|
|
| ID | 93191 |
|---|---|
| Name | Aimi Minagawa |
| Other Names | 皆川 愛美, みながわ あいみ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | wavy hair |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | July 27 |
| Sign | Leo ♌ |
| Bust | 100cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | O |
| Cup Size | I |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aimi Minagawa
Profil
Anime girl Aimi Minagawa is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka?.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Pink hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Pink | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? (2019)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|
3
15
12
52
Facebook 
artmaster rated