|
☰ Links
|
|
| ID | 93483 |
|---|---|
| Name | Kiriko Matsumiya |
| Other Names | 松宮 霧子(まつみや きりこ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | See you at other side of the moon |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Yurie Ariga, 有賀 友利恵, ありがともりめぐみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | April 24 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 164cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | A |
| Age | 35 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kiriko Matsumiya
Profil
Anime girl Kiriko Matsumiya is a character from See you at other side of the moon.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
11
51
Facebook 
See you at other side of the moon
SKyongmania faved