|
☰ Links
|
|
| ID | 93707 |
|---|---|
| Name | Kana Kojima |
| Other Names | 児嶋 加奈, こじま かな |
| Role | Protagonist |
| Primary Assignment | Why the hell are you here, Teacher!? |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Sumire Uesaka, 上坂堇, うえさか すみれ |
| Gesprochen von | Maggie Flecknoe, Marguerite Flecknoe, |
| Tags | tights, teacher, skirt, bun |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | August 22 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 159cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Age | 23 |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Kojima
Profil
Anime girl Kana Kojima is a character from Why the hell are you here, Teacher!?.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 59 | Add
|
52 likes
H-hurry and stick it in me. |
|
3 likes
No, that one will do. |
|
2 likes
Don't make a sound. |
|
2 likes
I'm sorry to say I seem to have a cold. |
|
2 likes
I will erase your memory of this! |
|
1 likes
You'll catch my cold, you know. |
|
1 likes
Let's get you better quick so I can punish you! |
|
1 likes
You're slacking off! |
|
1 likes
A boy and a woman togetherinside a bathroom stall... |
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Also from Why the hell are you here, Teacher!?
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
32
Facebook
Play Voice Sample
Why the hell are you here, Teacher!?

SKyongmania faved