☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 94003 |
|---|---|
| Name | Amanda |
| Other Names | アマンダ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Medientyp | mobilegame |
| Gesprochen von | |
| Tags | hooves, bikini, cleavage, thief, fur coat, axe, half twintails |
| Persönlichkeit | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amanda
Profil
Anime girl Amanda is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Stammbaum
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| MUTANTWIZARD joined |
9
8
Facebook 

Millennium War Aigis