|
☰ Links
|
|
| ID | 94008 |
|---|---|
| Name | Anya |
| Other Names | アーニャ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Medientyp | mobilegame |
| Gesprochen von | |
| Tags | dragon, princess, wings, tail, blunt bangs, sword, dress, cleavage, boots |
| Persönlichkeit | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya
Profil
Anime girl Anya is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Weiß hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | (Zeitlos) |
| Tierohren | Hörner |
Beziehungen | Relations Graph
True form of Dorania
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis