|
☰ Links
|
|
| ID | 94151 |
|---|---|
| Name | Akane |
| Other Names | アカネ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Medientyp | mobilegame |
| Gesprochen von | |
| Tags | blunt bangs, samurai, katana, braids, bell, armor, hakama |
| Persönlichkeit | |
| Height | 149cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akane
Profil
Anime girl Akane is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 
Millennium War Aigis