|
☰ Links
|
|
| ID | 94155 |
|---|---|
| Name | Amy |
| Other Names | エイミー |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Medientyp | mobilegame |
| Gesprochen von | |
| Tags | ponytail, traditional dress, boots, merchant, swords, axe |
| Persönlichkeit | |
| Height | 149cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 77cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amy
Profil
Anime girl Amy is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Weiblich Teen with Pink eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Pink | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Elf |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Millennium War Aigis
SK071 rated