|
☰ Links
|
|
| ID | 94306 |
|---|---|
| Name | Pippin |
| Other Names | ピピン |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Medientyp | mobilegame |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 153cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 81cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pippin
Profil
Anime girl Pippin is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Weiblich Teen with Gelb eyes and Braun hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Gelb | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Tier |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis