|
☰ Links
|
|
| ID | 94397 |
|---|---|
| Name | Kanae Kadokura |
| Other Names | 門倉 奏恵, かどくら かなえ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Pafu Pafu Sentou Monogatari! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Kadokura
Profil
Anime girl Kanae Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari!.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Blau eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
15
12
52
Facebook 
Pafu Pafu Sentou Monogatari!