|
☰ Links
|
|
| ID | 94448 |
|---|---|
| Name | Nadia |
| Other Names | ナディア |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Island Saga |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Chiroru Ooyama, 大山チロル, おおやま ちろる |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 105cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 95cm |
| Age | 18 |
| Blood Type | B |
| Height | 161cm |
| Weight | 52kg |
| Cup Size | I |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nadia
Profil
Anime girl Nadia is a character from Island Saga.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Braun eyes and Schwarz hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
In love with Protagonist
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
14
53
Facebook 
Island Saga
SKyongmania faved