|
☰ Links
|
|
| ID | 95020 |
|---|---|
| Name | Akari Mishima |
| Other Names | 三嶋 朱莉 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity. |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | April 15 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 171cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Mishima
Profil
Anime girl Akari Mishima is a character from Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity..
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Braun hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Onaji Class no Idol-san. Around me is full by a celebrity.
Showofreader rated