Kyouko Kita is a character from Puramai Wars featuring hüfte oder länger orange hair and lila eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 95080 |
|---|---|
| Name | Kyouko Kita |
| Other Names | 喜多 境子 (きた きょうこ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Puramai Wars |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Akari Harukawa, 春河あかり, はるかわ あかり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 163cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 81cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Kita
Profil
Kyouko Kita is a character from Puramai Wars.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Orange hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Orange | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |

Facebook 
Puramai Wars