|
☰ Links
|
|
| ID | 95244 |
|---|---|
| Name | Leeruxu Ayamori |
| Other Names | 綾森 リールゥ(あやもり りーるぅ) |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Kokorone Pendulum! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Madoka Nonohara, 野々原まどか, ののはら まどか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 149cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leeruxu Ayamori
Profil
Anime girl Leeruxu Ayamori is a character from Kokorone Pendulum!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
3
10
11
51
Facebook 
Kokorone Pendulum!
Natsumimi rated