|
☰ Links
|
|
| ID | 97702 |
|---|---|
| Name | Tamane Mamiya |
| Other Names | 間宮 珠音 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kayo Sakata, 阪田佳代, さかた かよ |
| Tags | school uniform, ribbon tie, hair tie, braid, knee highs |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | May 5 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Height | 148cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamane Mamiya
Profil
Anime girl Tamane Mamiya is a character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou.
They have been indexed as Weiblich Teen with Braun eyes and Braun hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Braun | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Scaripe joined |

Facebook 