|
☰ Links
|
|
| ID | 97703 |
|---|---|
| Name | Ririka Shijouin |
| Other Names | 四条院 莉里香 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Tags | school uniform, spiky bangs, pantyhose, ribbon tie |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | January 24 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 158cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ririka Shijouin
Profil
Anime girl Ririka Shijouin is a character from Mamiya-kunchi no Itsutsugo Jijou.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 