|
☰ Links
|
|
| ID | 97758 |
|---|---|
| Name | Ritsu Misumi |
| Other Names | 水澄 律 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Love Clear |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Saki Nakajima, 中島沙樹, なかじま さき |
| Tags | school uniform, tie, braid, v bangs, wavy hair, vest, knee highs |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | April 28 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 161cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritsu Misumi
Profil
Anime girl Ritsu Misumi is a character from Love Clear.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Grau hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Grau | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|

Facebook 
SilverWolfKing rated