☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98068 |
|---|---|
| Name | Rino Kirigaya |
| Other Names | 桐ヶ谷 璃乃 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Happiness! 2 Sakura Celebration |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | August 3 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 149cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rino Kirigaya
Profil
Anime girl Rino Kirigaya is a character from Happiness! 2 Sakura Celebration.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Rot hair that is Schulterlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Rot | |
| Haarlänge | Schulterlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Tier |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder
Kommentar
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Happiness! 2 Sakura Celebration