|
☰ Links
|
|
| ID | 98086 |
|---|---|
| Name | Asagao Oosumi |
| Other Names | 大隅 朝顔 |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | SPIRAL!! |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sayaka Aoki, 青木静香, あおき さやか |
| Tags | school uniform, capelet, braid, one eye showing, ponytail, hair pin |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | August 1 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 162cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asagao Oosumi
Profil
Anime girl Asagao Oosumi is a character from SPIRAL!!.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blau hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
SPIRAL!!