Mitsuru Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close featuring brustlänge blau hair and rot eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 982 |
|---|---|
| Name | Mitsuru Komine |
| Other Names | 小峯 美鶴(こみね みつる) |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | ONE BOKU Faraway so close |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | jeans, hairclip, necklace, belt |
| Persönlichkeit | |
| Height | 167cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mitsuru Komine
Profil
Mitsuru Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close.
They have been indexed as Weiblich Teen with Rot eyes and Blau hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Rot | |
| Haarfarbe | Blau | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | (Erwachsen) |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
Facebook 
ONE BOKU Faraway so close