|
☰ Links
|
|
| ID | 98261 |
|---|---|
| Name | Frey Knowles |
| Other Names | フレイ=ノールズ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Seikishi Melty ☆ Lovers |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
| Birthday | October 21 |
| Sign | Libra ♎ |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Frey Knowles
Profil
Anime girl Frey Knowles is a character from Seikishi Melty ☆ Lovers.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook 
Seikishi Melty ☆ Lovers
SK071 rated