|
☰ Links
|
|
| ID | 98285 |
|---|---|
| Name | Reina Yumemi |
| Other Names | 夢見 レイナ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Tsumi Koi x 2/3 |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Yumemi
Profil
Anime girl Reina Yumemi is a character from Tsumi Koi x 2/3.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsumi Koi x 2/3