|
☰ Links
|
|
| ID | 98512 |
|---|---|
| Name | Felicie Flavigny |
| Other Names | フェリシー フラヴィニー |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Baldr Bringer |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 158cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Felicie Flavigny
Profil
Anime girl Felicie Flavigny is a character from Baldr Bringer.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Blond / Gelb hair that is Zur Taille length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Zur Taille | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Baldr Bringer