|
☰ Links
|
|
| ID | 98539 |
|---|---|
| Name | Tooko Nishinomiya |
| Other Names | 西ノ宮 透子 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 166cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tooko Nishinomiya
Profil
Anime girl Tooko Nishinomiya is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Schwarz hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Schwarz | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Queenie joined |

Facebook 
Cross Concerto