|
☰ Links
|
|
| ID | 98547 |
|---|---|
| Name | Mirai Hatsushiba |
| Other Names | 初芝 未来 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Tags | hair ribbon, braid, twintails, ribbon tie, school uniform |
| Persönlichkeit | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mirai Hatsushiba
Profil
Anime girl Mirai Hatsushiba is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Weiblich Teen with Grün eyes and Braun hair that is Brustlänge length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Grün | |
| Haarfarbe | Braun | |
| Haarlänge | Brustlänge | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Cross Concerto