Mashiro is a character from Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari- featuring hüfte oder länger weiß hair, lila eyes, and tier ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98596 |
|---|---|
| Name | Mashiro |
| Other Names | マシロ |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Kanoko Hatamiya, 幡宮かのこ, はたみや かのこ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 150cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 77cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mashiro
Profil
Mashiro is a character from Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Tier |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-